Gratulujem k Vášmu rozhodnutiu napredovať, pracovať na sebe a zlepšovať sa! Teším sa na náš spoločný koučing a urobím všetko pre to, aby to pre vás bola užitočná a obohacujúca skúsenosť.

Kto som?

Moje meno je Michal Vernarský, som certifikovaný kouč, manžel a otec. Posledných 5 rokov som stál na čele kreatívnej a produkčnej agentúry, ktorá vyrábala licencované, značkové detské predstavenia a vystupovala s nimi po celom svete. Mal som na starosti desiatky ľudí a projekty za milióny eur.

Hoci som túto prácu miloval a bola skutočne zaujímavá a rôznorodá, po čase sa u mňa začali prejavovať príznaky vyhorenia a energia odchádzala.

Napokon som sa rozhodol preorientovať svoje sústredenie na koučing, ktorého dlhodobý výcvik som ešte ako riaditeľ absolvoval.

Vrátil som sa týmto ku „koreňom“, keďže som vyštudoval Psychológiu, s cieľom pomáhať ľuďom. Teším sa, že vďaka koučingu sa mi k tejto misiu podarilo vrátiť.

Čo je koučing?

Koučing je procesom hľadania riešení. Ako Solution-Focused kouč verím, že všetky riešenia máte v sebe, len ich potrebujete objaviť. A práve v tomto procese som ako kouč nápomocný.

Na prvom mieste je ste vždy vy – klient. Venujeme sa tomu, čomu potrebujete. Ja ako kouč nevnášam do rozhovoru vlastné názory, skúsenosti a postoje, ani vás nijako nehodnotím a neposudzujem.

Ako certifikovaný kouč, člen Slovenskej Asociácie koučov (a slušný človek 🙂 ) som viazaný etickým kódexom kouča. Preto všetko čo v rozhovore padne je dôverné. Zaväzujem sa, že sa o vašej téme nebudem rozprávať s nikým iným, iba s Vami – aj to len vtedy, keď budete chcieť. Koučovací rozhovor je bezpečným miestom, kde sa nemusíte báť hovoriť otvorene.

Ako to bude teraz prebiehať?

Spoločne si dohodneme čas koučingu – termín. A spôsob – osobne v Košiciach/Prešove alebo online.

Pozn. Vo výnimočných prípadoch a po individuálnej dohode je možné sa dohodnúť na osobnom koučingu aj mimo Košíc a Prešova.

Každá z foriem má svoje výhody a každému vyhovuje niečo iné. Rozhodnutie je na Vás.

Pre dohodnutie ma môžete kontaktovať na michal@koucvitazov.sk alebo na 0948 786 067. V prípade, že ste koučing so mnou dostali vo forme darčekovej poukážky, budem potrebovať vedieť unikátny kód poukážky.

Ako sa na koučing pripraviť?

Nie je potrebná žiadna špeciálna príprava. Je však dobré mať premyslenú tému, ktorú by ste v koučovacom rozhovore chceli otvoriť. Ak si však nie ste istý/á, alebo sa neviete rozhodnúť, môžeme k tej konkrétnej téme dôjsť aj v začiatku koučovacieho rozhovoru. Samotný výber témy je však napokon vždy na Vás.

Trvanie koučingu

Jedna koučovacia hodina trvá 55 minút. Je mojou úlohou ako Kouča, sledovať čas, upozorniť vás, že sa blížime ku koncu nášho času a napokon rozhovor aj ukončiť. Koučovací rozhovor je transformačný, osobný a ide do hĺbky, takže pochopiteľne ho neukončíme na sekundu presne. Ohraničenie 55 minút nám však dáva určitý rámec. Nemusíte sa báť, že rozhovor ukončíme tesne pred objavením vášho riešenia, len preto, že práve odbehlo 55 minút.

Zároveň však moje skúsenosti hovoria, že 55 minút je rozumný čas, ktorý je možné využiť skutočne konštruktívne. Pri príliš dlhých koučingoch klesá energia aj chuť, a rozhovor sa niekedy začne točiť v kruhu.

Je ešte niečo čo potrebujete vedieť pred začiatkom našej spolupráce?

Neváhajte ma kontaktovať na vyššie uvedenej adrese alebo telefónnom čísle. Rád odpoviem na akékoľvek otázky.

So srdečným pozdravom,

Michal Vernarský

Kouč Víťazov

Nezabudli ste vstúpiť?

KLUB VÍŤAZOV

Zadajte svoje meno a emailovú adresu, staňte sa členom KLUBU VÍŤAZOV, a získate:

 

- Motivačné a inšpiratívne články z blogu víťazstvo.sk do vašej schránky

- Nástroje, pracovné zošity a iné praktické tipy ako sa posúvať vpred (iba pre členov)

- Špeciálne ponuky koučingu (iba pre členov)

Súhlas so zasielaním správ

Gratulujem! Stali ste sa členom KLUBU VÍŤAZOV.